FN350-12-29
FN350-12-29
Part Number:
FN350-12-29
Opis:
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Arkusz danych:
FN350-12-29.pdf
Wprowadzenie
Kupować FN350-12-29 z BYCHPS
Napięcie znamionowe DC:-
Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase):-
Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral):-
Napięcie znamionowe AC:250V
Termination Style:Terminal Block
Seria:FN 350
Inne nazwy:290-273
800469
FN 350 -12 -29
FN3501229
temperatura robocza:-25°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:FN350-12-29
Indukcyjność:-
Częstotliwość - działanie:DC ~ 400Hz
Rodzaj filtra:Single Phase
Opis:LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Aktualny, bieżący:12A