Kupować FN3270H-20-29 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | 520V |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | 300V |
| Napięcie znamionowe AC: | 480V |
| Termination Style: | Terminal Post |
| Seria: | FN 3270 |
| Inne nazwy: | 800-418 806166 817-1390 FN3270H2029 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Numer części producenta: | FN3270H-20-29 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | DC ~ 60Hz |
| Rodzaj filtra: | Three Phase (Delta) |
| Opis: | LINE FILTER 480VAC 20A CHASS MNT |
| Aktualny, bieżący: | 20A |
| Konfiguracja: | Single Stage |
| Zatwierdzenia: | CSA, ENEC, UR |
| Aplikacje: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |