FN3258H-30-47
Part Number:
FN3258H-30-47
Producent:
Schaffner EMC, Inc.
Opis:
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Arkusz danych:
FN3258H-30-47.pdf
Wprowadzenie
Kupować FN3258H-30-47 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe DC:-
Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase):520V
Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral):300V
Napięcie znamionowe AC:-
Termination Style:Terminal Block
Seria:FN 3258
Inne nazwy:295-842
806067
temperatura robocza:-25°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:FN3258H-30-47
Indukcyjność:-
Częstotliwość - działanie:DC ~ 60Hz
Rodzaj filtra:Three Phase (Delta)
Opis:LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Aktualny, bieżący:30A