Kupować FN2412-32-33 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | - |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | - |
| Napięcie znamionowe AC: | 250V |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Seria: | FN 2412 |
| Inne nazwy: | 801-531 806189 817-1360 FN2412 - 32-33 FN24123233 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN2412-32-33 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | DC ~ 400Hz |
| Rodzaj filtra: | Single Phase |
| Opis: | LINE FILTER 250VAC 32A DIN RAIL |
| Aktualny, bieżący: | 32A |
| Konfiguracja: | Single Stage |
| Zatwierdzenia: | CSA, ENEC, UR |
| Aplikacje: | Regenerative Motor Drive |
| Email: | [email protected] |