Kupować FN2200B-25-33 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | - |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | - |
| Napięcie znamionowe AC: | - |
| Termination Style: | Terminal Post |
| Seria: | FN 2200 |
| Inne nazwy: | 803512 817-1614 FN2200B-25-33-ND FN2200B2533 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN2200B-25-33 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | - |
| Rodzaj filtra: | DC |
| Opis: | LINE FILTER 1.2KVDC 25A CHASS |
| Aktualny, bieżący: | 25A |
| Konfiguracja: | Single Stage |
| Zatwierdzenia: | cURus, ENEC |
| Aplikacje: | Photovoltaic Inverter |
| Email: | [email protected] |