Kupować FN2090-10-06 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | - |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | - |
| Napięcie znamionowe AC: | 110V, 250V |
| Termination Style: | Quick Connect |
| Seria: | FN 2090 |
| Inne nazwy: | 299-221 802442 817-1330 FN20901006 |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN2090-10-06 |
| Indukcyjność: | 8mH |
| Częstotliwość - działanie: | DC ~ 400Hz |
| Rodzaj filtra: | Single Phase |
| Opis: | LINE FILTER 110/250VAC 10A CHASS |
| Aktualny, bieżący: | 10A |
| Konfiguracja: | Two Stage |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, ENEC, UR |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |