FN2060-16-06
FN2060-16-06
Part Number:
FN2060-16-06
Producent:
Schaffner EMC, Inc.
Opis:
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Arkusz danych:
FN2060-16-06.pdf
Wprowadzenie
Kupować FN2060-16-06 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe DC:-
Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase):-
Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral):-
Napięcie znamionowe AC:250V
Termination Style:Quick Connect
Seria:FN 2060
Inne nazwy:291-465
800560
FN2060 -16 -06
FN20601606
temperatura robocza:-25°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:FN2060-16-06
Indukcyjność:650µH
Częstotliwość - działanie:DC ~ 400Hz
Rodzaj filtra:Single Phase
Opis:LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Aktualny, bieżący:16A