Kupować FMMT734TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1.05V @ 5mA, 1A |
| Typ tranzystora: | PNP - Darlington |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 625mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Inne nazwy: | FMMT734TR UFMMT734TA UFMMT734TR UFMMT734TR-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | FMMT734TA |
| Częstotliwość - Transition: | 140MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 100V 800mA 140MHz 625mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Opis: | TRANS PNP DARL 100V 0.8A SOT23-3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 20000 @ 100mA, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 200nA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 800mA |
| Email: | [email protected] |