Kupować FMMT560TC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 500V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 10mA, 50mA |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 500mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | FMMT560TC |
| Częstotliwość - Transition: | 60MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 500V 150mA 60MHz 500mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Opis: | TRANS PNP 500V 0.15A SOT23-3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 80 @ 50mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 150mA |
| Email: | [email protected] |