Kupować FMMT415TC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 1mA, 10mA |
| Typ tranzystora: | NPN - Avalanche Mode |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 330mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | FMMT415TC |
| Częstotliwość - Transition: | 40MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Avalanche Mode 100V 500mA 40MHz 330mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Opis: | TRANS NPN 100V 0.5A SOT23-3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 25 @ 10mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |