Kupować FMB-29L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 810mV @ 4A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 90V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220F |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-220-3 Full Pack |
| Inne nazwy: | FMB-29L DK |
| Temperatura pracy - złącze: | -40°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | FMB-29L |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 8A Through Hole TO-220-3 Full Pack |
| Typ diody: | Schottky |
| Diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Opis: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220F |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 3mA @ 90V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 8A |
| Email: | [email protected] |