Kupować FLLD258TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.4V @ 200mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 100V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-3 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 400ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Inne nazwy: | FLLD258TR |
| Temperatura pracy - złącze: | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | FLLD258TA |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 250mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Typ diody: | Standard |
| Diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Opis: | DIODE ARRAY GP 100V 250MA SOT23 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 3nA @ 50V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 250mA |
| Email: | [email protected] |