Kupować FL75L20A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | - |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | - |
| Napięcie znamionowe AC: | 75V |
| Termination Style: | PC Pins |
| Seria: | Delphi |
| Inne nazwy: | 603-1258 FL75L20 A |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | FL75L20A |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | - |
| Rodzaj filtra: | DC |
| Opis: | LINE FILTER 75VAC 20A TH |
| Aktualny, bieżący: | 20A |
| Konfiguracja: | Three Stage |
| Zatwierdzenia: | cUL, UL, VDE |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |