Kupować FL11K6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 27000V (27kV) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Seria: | Edison™ |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Fuse Link |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | FL11K6 |
| Typ bezpiecznika: | Fuse Link |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE LK CPS K 006A NRB 23" |
| Aktualna ocena: | 6A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | - |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |