Kupować FK8V03020L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 2.2mA |
|---|---|
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | WMini8-F1 |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 4.6 mOhm @ 7A, 10V |
| Strata mocy (max): | 1W (Ta) |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SMD, Flat Lead |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FK8V03020L |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 1500pF @ 10V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 14nC @ 4.5V |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 33V 14A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount WMini8-F1 |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 33V |
| Opis: | MOSFET N CH 33V 14A WMINI8 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 14A (Ta) |
| Email: | [email protected] |