Kupować FIT80-3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Toroidal |
|---|---|
| Tolerancja: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.975" L x 0.625" W (24.76mm x 15.88mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | FIT |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 10579 237-1198 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń: | Powdered Iron |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | FIT80-3 |
| Indukcyjność: | 80.75µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.100" (27.94mm) |
| Częstotliwość - Test: | 10kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 80.75µH Unshielded Toroidal Inductor 5.7A 44.8 mOhm Max Radial |
| Opis: | FIXED IND 80.75UH 5.7A 44.8 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 44.8 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 5.7A |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |