Kupować FHAC0001ZXJC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 32V |
|---|---|
| Termination Style: | Wire Leads |
| Seria: | FHA |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Free Hanging In Line |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FHAC0001ZXJC |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Blade |
| Rozmiar bezpiecznika: | - |
| Do użytku z / Podobne produkty: | ATO® |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 20A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Opis: | FUSE HOLDER ATO INLINE BLUE WIRE |
| Aktualna ocena: | 20A |
| Materiał styków: | Alumel |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |