F30J50RE
F30J50RE
Part Number:
F30J50RE
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 30W
Arkusz danych:
F30J50RE.pdf
Wprowadzenie
Kupować F30J50RE z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:1.250" L x 1.000" W (31.75mm x 25.40mm)
Seria:Stackohm® 250
Oporność (Ohm):50
Moc (W):30W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Flat Oval
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Flange Braces, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:F30J50RE
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.563" (14.29mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 50 OHM 5% 30W