Kupować F28M35M20B1RFPT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 1.2V, 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 144-HTQFP (20x20) |
| Prędkość: | 75MHz/75MHz |
| Seria: | C2000™ C28x + ARM® Cortex® M3 Concerto™ |
| Wielkość pamięci RAM: | 72KB |
| Typ pamięci programu: | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu: | 256KB/256KB |
| Peryferia: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 144-TQFP Exposed Pad |
| Typ oscylatora: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Liczba I / O: | 74 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | F28M35M20B1RFPT |
| Rozszerzony opis: | C28x/ARM® Cortex®-M3 C2000™ C28x + ARM® Cortex® M3 Concerto™ Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 75MHz/75MHz 256KB/256KB FLASH 144-HTQFP (20x20) |
| Rozmiar EEPROM: | - |
| Opis: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP |
| Konwertery danych: | A/D 20x12b |
| rdzeń Rozmiar: | 32-Bit Dual-Core |
| Core Processor: | C28x/ARM® Cortex®-M3 |
| Łączność: | CAN, EBI/EMI, I²C, McBSP, SCI, SPI, SSI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |