F20J1K5E
Part Number:
F20J1K5E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W
Arkusz danych:
F20J1K5E.pdf
Wprowadzenie
Kupować F20J1K5E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
Seria:Stackohm® 250
Oporność (Ohm):1.5k
Moc (W):20W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Flat Oval
Inne nazwy:OHF20J1K5E
OHF20J1K5E-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Flange Braces, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:F20J1K5E
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.375" (9.53mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W