F1892RD1000
Part Number:
F1892RD1000
Producent:
Crydom
Opis:
DIODE MODULE 1KV 90A
Arkusz danych:
1.F1892RD1000.pdf2.F1892RD1000.pdf3.F1892RD1000.pdf
Wprowadzenie
Kupować F1892RD1000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.4V @ 270A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):1000V (1kV)
Dostawca urządzeń Pakiet:Module
Prędkość:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Module
Temperatura pracy - złącze:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:F1892RD1000
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1000V (1kV) 90A (DC) Chassis Mount Module
Typ diody:Standard
Diode Configuration:1 Pair Series Connection
Opis:DIODE MODULE 1KV 90A
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:-
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):90A (DC)