Kupować F17723102901 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 630V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 310V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Seria: | F1772 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 17723102901 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | F17723102901 |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| cechy: | X2 Safety Rated |
| Rozszerzony opis: | 10000pF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD |
| Pojemność: | 10000pF |
| Aplikacje: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |