F17723102901
F17723102901
Part Number:
F17723102901
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
F17723102901.pdf
Wprowadzenie
Kupować F17723102901 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:310V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:F1772
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:17723102901
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:F17723102901
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:X2 Safety Rated
Rozszerzony opis:10000pF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Pojemność:10000pF