Kupować EZ240D12S z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 3 ~ 15VDC |
| Termination Style: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Seria: | EZ |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Typ wyjścia: | AC, Zero Cross |
| Inne nazwy: | CC2297 EZ240D12S-ND Q1427221 |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 3 Weeks |
| Numer części producenta: | EZ240D12S |
| Prąd ładowania: | 12A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Opis: | RELAY SSR 12A 240V DC SWITCH |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |