Kupować EZ1581CT-2.5T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 2.5V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Up to 7V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.4V @ 5.1A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220-5 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-220-5 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | EZ1581CT-2.5T |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 5.1A TO-220-5 |
| Opis: | IC REG LDO 2.5V 5.1A TO220 |
| Obecny - Wyjście: | 5.1A |
| Obecny - Limit (Min): | 5.1A |
| Email: | [email protected] |