Kupować EU 1ZV z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1V @ 500mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 200V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 400ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Axial |
| Inne nazwy: | EU 1ZV DK |
| Temperatura pracy - złącze: | -40°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | EU 1ZV |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 200V 500mA Through Hole |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 200V 500MA AXIAL |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 10µA @ 200V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 500mA |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |