Kupować ET2835-034 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.240" L x 0.925" W (31.50mm x 23.49mm) |
| Seria: | ET |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Inne nazwy: | 237-2114 |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 105°C |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | ET2835-034 |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | 120mH @ 10kHz |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 1.457" (37.00mm) |
| Rodzaj filtra: | Power Line |
| cechy: | ESD |
| Rozszerzony opis: | 120mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.6 Ohm |
| Opis: | COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 2.6 Ohm |
| Karta Grubość (mm): | 500mA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |