ESR10EZPJ123
ESR10EZPJ123
Part Number:
ESR10EZPJ123
Producent:
LAPIS Semiconductor
Opis:
RES SMD 12K OHM 5% 0.4W 0805
Arkusz danych:
ESR10EZPJ123.pdf
Wprowadzenie
Kupować ESR10EZPJ123 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0805
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:ESR
Oporność (Ohm):12k
Moc (W):0.4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Inne nazwy:RHM12KKTR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:ESR10EZPJ123
Wysokość - Siedzą (Max):0.026" (0.65mm)
cechy:Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:12k Ohm ±5% 0.4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Opis:RES SMD 12K OHM 5% 0.4W 0805