Kupować ERZ-VF2M201 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 200V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 185V |
| Napięcie warystora (maks.): | 225V |
| Seria: | ZNR® |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Inne nazwy: | ERZVF2M201 P7341TR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCV |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 170VDC |
| Maksymalna V AC: | 130VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | ERZ-VF2M201 |
| Energia: | 16J |
| Opis: | VARISTOR 200V 600A 2SMD JLEAD |
| Prąd - przepięcia: | 600A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Email: | [email protected] |