Kupować ERZ-V14D911 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 910V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 819V |
| Napięcie warystora (maks.): | 1001V (1.001kV) |
| Seria: | ZNR® |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 14mm |
| Inne nazwy: | ERZV14D911 P7225 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 745VDC |
| Maksymalna V AC: | 550VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | ERZ-V14D911 |
| Energia: | 255J |
| Opis: | VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM |
| Prąd - przepięcia: | 5kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 250pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |