ERO-S2PHF44R2
Part Number:
ERO-S2PHF44R2
Producent:
Panasonic
Opis:
RES 44.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusz danych:
ERO-S2PHF44R2.pdf
Wprowadzenie
Kupować ERO-S2PHF44R2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Seria:ERO
Oporność (Ohm):44.2
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:EROS2PHF44R2
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ERO-S2PHF44R2
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:44.2 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Opis:RES 44.2 OHM 1/4W 1% AXIAL