ERJ-S08F2001V
ERJ-S08F2001V
Part Number:
ERJ-S08F2001V
Producent:
Panasonic
Opis:
RES SMD 2K OHM 1% 1/4W 1206
Wprowadzenie
Kupować ERJ-S08F2001V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:ERJ
Oporność (Ohm):2k
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:ERJS08F2001V
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:ERJ-S08F2001V
Wysokość - Siedzą (Max):0.028" (0.70mm)
cechy:Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:2k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
Opis:RES SMD 2K OHM 1% 1/4W 1206