Kupować ERJ-2BSFR12X z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±300ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 0402 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seria: | ERJ |
| Oporność (Ohm): | 0.12 |
| Moc (W): | 0.167W, 1/6W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Inne nazwy: | ERJ2BSFR12X P.12AKTR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Liczba zakończeń: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | ERJ-2BSFR12X |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.12 Ohm ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film |
| Opis: | RES SMD 0.12 OHM 1% 1/6W 0402 |
| Kompozycja: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |