Kupować ERA-8APB6342V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±0.1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±15ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 1206 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria: | ERA-8A |
| Oporność (Ohm): | 63.4k |
| Moc (W): | 0.25W, 1/4W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Inne nazwy: | ERA-8APB6342V-ND ERA8APB6342V P18507TR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | ERA-8APB6342V |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 63.4k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Opis: | RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Kompozycja: | Thin Film |
| Email: | [email protected] |