ERA-2AEB5232X
ERA-2AEB5232X
Part Number:
ERA-2AEB5232X
Producent:
Panasonic
Opis:
RES SMD 52.3KOHM 0.1% 1/16W 0402
Arkusz danych:
1.ERA-2AEB5232X.pdf2.ERA-2AEB5232X.pdf3.ERA-2AEB5232X.pdf
Wprowadzenie
Kupować ERA-2AEB5232X z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±0.1%
Współczynnik temperaturowy:±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0402
Rozmiar / Wymiar:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria:ERA-2A
Oporność (Ohm):52.3k
Moc (W):0.063W, 1/16W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0402 (1005 Metric)
Inne nazwy:ERA-2AEB5232X-ND
ERA2AEB5232X
P52.3KDCTR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:ERA-2AEB5232X
Wysokość - Siedzą (Max):0.016" (0.40mm)
cechy:Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:52.3k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film