Kupować ELK-EV150FF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 27V |
|---|---|
| wartości: | C = 15pF |
| Rodzaj: | Low Pass |
| Technologia: | LC (T-Type) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) |
| Seria: | ELKEV |
| Resistance - Kanał (Ohm): | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad |
| Inne nazwy: | ELKEV150FF P13170TR |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | ELK-EV150FF |
| Wysokość: | 0.087" (2.20mm) |
| filtr Kolejność: | 3rd |
| Rozszerzony opis: | LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 15pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad |
| Ochrona ESD: | Yes |
| Opis: | FILTER LC(T) 15PF ESD SMD |
| Aktualny, bieżący: | 2A |
| Center / częstotliwość graniczna filtru: | 250MHz (Cutoff) |
| tłumienie Wartość: | 15dB @ 700MHz ~ 1.5GHz |
| Aplikacje: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |