Kupować ELJ-FA1R2KF2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | FA |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 30 @ 7.96MHz |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Inne nazwy: | ELJFA1R2KF2 PCD1009TR |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | - |
| Numer części producenta: | ELJ-FA1R2KF2 |
| Indukcyjność: | 1.2µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Częstotliwość - Test: | 7.96MHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 100MHz |
| Rozszerzony opis: | 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 215mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| Opis: | FIXED IND 1.2UH 215MA 750 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 750 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 215mA |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |