ELJ-FA1R2KF2
ELJ-FA1R2KF2
Part Number:
ELJ-FA1R2KF2
Producent:
Panasonic
Opis:
FIXED IND 1.2UH 215MA 750 MOHM
Arkusz danych:
ELJ-FA1R2KF2.pdf
Wprowadzenie
Kupować ELJ-FA1R2KF2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:FA
oceny:-
P @ Częstotliwość:30 @ 7.96MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Inne nazwy:ELJFA1R2KF2
PCD1009TR
temperatura robocza:-20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:-
Numer części producenta:ELJ-FA1R2KF2
Indukcyjność:1.2µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.094" (2.40mm)
Częstotliwość - Test:7.96MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:100MHz
Rozszerzony opis:1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 215mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Opis:FIXED IND 1.2UH 215MA 750 MOHM
DC Resistance (DCR):750 mOhm Max
Aktualna ocena:215mA