Kupować ELC11D220F z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Radial Lead |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | ELC11D |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | ELC11D220F |
| Indukcyjność: | 22µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Częstotliwość - Test: | 10kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 40 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Opis: | FIXED IND 22UH 2.8A 40 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 40 mOhm |
| Aktualna ocena: | 2.8A |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |