EL8100ISZ
Part Number:
EL8100ISZ
Producent:
Intersil
Opis:
IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Arkusz danych:
EL8100ISZ.pdf
Wprowadzenie
Kupować EL8100ISZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V
Napięcie - Wejście offset:800µV
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOIC
Szybkość narastania:200 V/µs
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ wyjścia:Rail-to-Rail
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Numer części producenta:EL8100ISZ
Zysk Bandwidth Product:100MHz
Rozszerzony opis:Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Opis:IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Obecny - Dostawa:2mA
Obecny - Wyjście / Channel:65mA
Obecny - diagonalna wejściowe:1.5µA
Amplifier Type:Voltage Feedback
3dB Pasmo:200MHz