Kupować EL5170IY z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 4.75 V ~ 11 V, ±2.38 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 6mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP |
| Szybkość narastania: | 1100 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Typ wyjścia: | Differential |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | EL5170IY |
| Rozszerzony opis: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP |
| Opis: | IC OPAMP DIFF 100MHZ 8MSOP |
| Obecny - Dostawa: | 7.4mA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 80mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe: | 6µA |
| Amplifier Type: | Differential |
| 3dB Pasmo: | 100MHz |
| Email: | [email protected] |