EL240A10-05
EL240A10-05
Part Number:
EL240A10-05
Producent:
Crydom
Opis:
SSR IP00 280VAC/10A 4-8VDC ZC
Arkusz danych:
1.EL240A10-05.pdf2.EL240A10-05.pdf
Wprowadzenie
Kupować EL240A10-05 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Obciążenie:24 ~ 280 V
Napięcie - Wejście:4 ~ 8VDC
Termination Style:Quick Connect - 0.187"/0.250"
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Seria:EL
Relay Type:Relay
Opakowania:Bulk
Package / Case:Module
Typ wyjścia:AC, Zero Cross
Inne nazwy:CC1774
EL240A1005
Oporność na terenie (maks.):-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount or Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:3 Weeks
Numer części producenta:EL240A10-05
Prąd ładowania:10A
Rozszerzony opis:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Opis:SSR IP00 280VAC/10A 4-8VDC ZC