Kupować EL100D10-12N z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 3 ~ 100 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 10 ~ 14VDC |
| Termination Style: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Seria: | EL |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Typ wyjścia: | DC |
| Inne nazwy: | CC2443 |
| Oporność na terenie (maks.): | 10 mOhm |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Numer części producenta: | EL100D10-12N |
| Prąd ładowania: | 10A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Opis: | RELAY SSR 100VDC 10A 10-14VDC QC |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |