EEU-TA1H331SB
Part Number:
EEU-TA1H331SB
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Wprowadzenie
Kupować EEU-TA1H331SB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:TA
tętnienia prądu:942.5mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:EEUTA1H331SB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:EEU-TA1H331SB
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:88 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.650" (16.50mm)
Rozszerzony opis:330µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:330µF