EEU-FC0J152B
EEU-FC0J152B
Part Number:
EEU-FC0J152B
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Wprowadzenie
Kupować EEU-FC0J152B z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, FC
tętnienia prądu:976mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:EEUFC0J152B
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEU-FC0J152B
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:52 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:1500µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:1500µF