EEU-EE2E470S
EEU-EE2E470S
Part Number:
EEU-EE2E470S
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Wprowadzenie
Kupować EEU-EE2E470S z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:EE
tętnienia prądu:490mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:EEUEE2E470S
P13643
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEU-EE2E470S
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:47µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Pojemność:47µF