EET-HC2G101BA
EET-HC2G101BA
Part Number:
EET-HC2G101BA
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
EET-HC2G101BA.pdf
Wprowadzenie
Kupować EET-HC2G101BA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:TS-HC
tętnienia prądu:700mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:EETHC2G101BA
P11757
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:EET-HC2G101BA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.824 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.824 Ohm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Pojemność:100µF