EEF-SE0D391ER
EEF-SE0D391ER
Part Number:
EEF-SE0D391ER
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Arkusz danych:
EEF-SE0D391ER.pdf
Wprowadzenie
Kupować EEF-SE0D391ER z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:2V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria:SP-Cap SE
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2917 (7343 Metric)
Inne nazwy:EEFSE0D391ER
PCE4465TR
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:EEF-SE0D391ER
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.165" (4.20mm)
Rozszerzony opis:390µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):5 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Pojemność:390µF