EEE-HC0J470R
EEE-HC0J470R
Part Number:
EEE-HC0J470R
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Wprowadzenie
Kupować EEE-HC0J470R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, HC
tętnienia prądu:46mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:EEEHC0J470R
PCE3740TR
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEE-HC0J470R
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.228" (5.80mm)
Rozszerzony opis:47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Pojemność:47µF