EEE-HBE470UAP
EEE-HBE470UAP
Part Number:
EEE-HBE470UAP
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Arkusz danych:
1.EEE-HBE470UAP.pdf2.EEE-HBE470UAP.pdf
Wprowadzenie
Kupować EEE-HBE470UAP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, HB
tętnienia prądu:65mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:EEEHBE470UAP
PCE4794TR
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEE-HBE470UAP
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.228" (5.80mm)
Rozszerzony opis:47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Pojemność:47µF