EEE-HB1V330AP
EEE-HB1V330AP
Part Number:
EEE-HB1V330AP
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Arkusz danych:
1.EEE-HB1V330AP.pdf2.EEE-HB1V330AP.pdf
Wprowadzenie
Kupować EEE-HB1V330AP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, HB
tętnienia prądu:84mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:PCE4775DKR
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEE-HB1V330AP
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.244" (6.20mm)
Rozszerzony opis:33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Pojemność:33µF