EEE-HAH101UAP
EEE-HAH101UAP
Part Number:
EEE-HAH101UAP
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Arkusz danych:
1.EEE-HAH101UAP.pdf2.EEE-HAH101UAP.pdf
Wprowadzenie
Kupować EEE-HAH101UAP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, HA
tętnienia prądu:110mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:EEEHAH101UAP
PCE4713TR
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEE-HAH101UAP
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.402" (10.20mm)
Rozszerzony opis:100µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Pojemność:100µF